تعرفه فتوگرافی پزشکی در تهران (عکاسی پزشکی در تهران):

مجموعه فتوگرافی پزشکی سپند مفتخر است در جهت افزایش رضایت و اهمیت به حقوق مشتری ، بالاترین کیفیت عکس را با قیمتی منصفانه ارائه کند .
در این راستا مجموعه مدیریتی سپند با تثبیت تعرفه فتوگرافي پزشکي مناسب در پی آن برآمده رضایت مشتری را افزایش دهد و حافظ حقوق مشتری باشد .

هزینه فتوگرافی پزشکی (هزینه عکاسی پزشکی) با توجه به نوع عکس و تعداد آن و آنالیزی که بر روی عکس انجام میشود و همچنین شهر تهیه ی فتوگرافی قیمت های متفاوتی دارد.
برای اطلاع بیشتر با مرکز سپند در استانی که تمایل به تهیه عکس دارید تماس حاصل فرمایید.

تضمین قیمت منصفانه:

ما در فتوگرافي پزشکي سپند به مراجعین خود تضمین می دهیم که اگر مرکزی عکسی را با کیفت مشابه سپند وقیمتی پایین تر ارائه  کند اختلاف قیمت را به آنها پرداخت میکنیم.

 

تضمین کیفیت:

در فتوگرافی پزشکی(عکاسي پزشکي) تهیه عکس هایی دقیق ، با کیفیت بالا و منطبق با اصول پزشکی جهت طرح درمان مناسب ، پراهمیت است.

فتوگرافی پزشکی سپند با توجه به ماموریت خود (سلامت پایی با نگاهی دقیق) با استفاده از تجهیزات تخصصی به روز و بهره گیری از نیروهای متخصص ،عکس هایی با کیفیت بالا واستاندارد دقیق پزشکی ارائه میکند .

ما در فتوگرافی پزشکی سپند در راستای تضمین کیفیت به مراجعین خود اطمینان می دهیم که اگرفتوگرافی تهیه شده آنها مطابق با سطح انتظارات پزشکشان نبود مبلغ دریافتی را به طورکامل یه آنها عودت میدهیم.
 

 

سیستم تعیین وقت آنلاین:

زمان بزرگترین دارایی هر فرد است و ما می دانیم زمانبندی ومراجعه بدون معطلی یکی از حقوق مهم مشتری می باشد.

در این راستا مجموعه ی سپند می کوشد با استفاده از سیستم زمانبندی آنلاین تمام فعالیت ها را در زمان تعیین شده انجام دهد تا مراجعین دچار معطلی و اتلاف زمان نگردند .

همچنین شما میتوانید با تعیین وقت دلخواه خود در سیستم زمانبندی آنلاین از 5درصد تخفیف بهره مند شوید .

جهت تعیین وقت آنلاین روی لینک زیر کلیک فرمایید :

<<<<تعیین وقت آنلاین فتوگرافی پزشکی>>>>

 

اشتراک گذاری: