فتوگرافی پزشکی قم

فتوگرافی پزشکی قم

فتوگرافی پزشکی قم (عکاسی پزشکی قم)

 

به استحضار دندانپزشکان و متخصصین جراحی زیبایی میرساند در تابستان ۱۳۹۷ شعبه ی استان قم فتوگرافی پزشکی سپند (عکاسی پزشکی سپند) افتتاح گردید.

مجموعه فتوگرافی پزشکی سپند در راستای اهداف خود شامل تخصص گرایی ، ارایه خدمات با کیفیت بالا به پزشکان و بیماران و تسهیل فرآیند فتوگرافی پزشکی (عکاسی پزشکی) برای تمام مردم ایران شعبه ی خود را در مرکز شهر قم افتتاح کرد.

ما خوشحالیم که قدمی بزرگ در راستای تحقق یکی از چشم انداز های خود یعنی افتتاح شعب گوناگون در شهرستان ها جهت تسهیل کار درمانی مردم ساکن سایر استان ها برداشتیم.

لازم به ذکر است که مجموعه فتوگرافی پزشکی سپند تمام تلاش خود را انجام داده است تا با تضمین کیفیت و استفاده از نیروهای متخصص رضایت پزشکان و بیماران را جلب کند.

هم اکنون مجموعه فتوگرافی پزشکی سپند به عنوان یکی از مطرح ترین مراکز فتوگرافی پزشکی تهران با شعبه ی اختصاصی در استان قم نیزفعالیت میکند.

برای تعیین وقت آنلاین عکاسی پزشکی در استان قم اینجا کلیک کنید و شعبه ی قم را انتخاب فرمایید.


دسترسی به فتوگرافی پزشکی در تهران

دسترسی به فتوگرافی پزشکی در تهران

دسترسی به فتوگرافی پزشکی در تهران (عکاسی پزشکی در تهران)

مجموعه فتوگرافی پزشکی سپند با قرار گرفتن در محدوده خیابان پاسداران ، میدان هروی تهران مفتخر است که به عنوان مجموعه ی تخصصی فتوگرافی پزشکی در شمال تهران به مراجعین شمال تهران خدمات ارائه دهد.(عکاسی پزشکی شمال تهران)

همچنین فتوگرافی پزشکی سپند با دسترسی مناسب از نقاط مختلف تهران وبه ویژه دسترسی مناسب از شرق تهران (تاکسی ، اتوبوس و مترو) فتوگرافی پزشکی در شرق تهران را با سهولت برای مراجعین شرق تهران انجام میدهد.(عکاسی پزشکی شرق تهران)

فتوگرافی پزشکی سپند برای مراجعین محترمی که از مرکز شهر تهران به فتوگرافی پرشکی تشریف میاورند با نزدیکی به ایستگاه های مترو و خطوط اتوبوس از موقعیت مناسبی برخوردار میباشد.(عکاسی پزشکی مرکز تهران)

فتوگرافی پزشکی سپند برای مراجعین محترمی که از سمت غرب شهر تهران تشریف میاورند با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و اتوبان های شهر تهران قابل دسترسی میباشد.(عکاسی پزشکی غرب تهران)

 فتوگرافی پزشکی سپند برای ساکنین محترم جنوب تهران نیز با دسترسی مناسب ( اتوبوس های سریع السیر اتوبان امام علی) و متروی هروی ، فتوگرافی پزشکی جنوب تهران را نیز پوشش میدهد.(عکاسی پزشکی جنوب تهران)

ما مفتخریم که با استفاده از نیروهای متخصص و کیفیت بالای کار رضایت شما را به دست آوریم.

رضایت شما ، افتخار ماست.
 

جهت تعیین وقت آنلایناینجا کلیک کنید


راه اندازی سیستم تعیین وقت آنلاین فتوگرافی

راه اندازی سیستم تعیین وقت آنلاین فتوگرافی

با سیستم تعیین وقت آنلاین فتوگرافی پزشکی سپند ساعت و روز حضور خود را تعیین نمایید.

سیستم هوشمند ما آدرس و ساعت حضورتان را به موقع با پیامک به شما یاد آوری می‌کند.

با مراجعه در ساعتی که در سیستم تعیین کرده اید بدون انتظار و کوچکترین معطلی عکستان گرفته می‌شود.

علاوه بر آن از 5 درصد تخفیف تعیین وقت آنلاین هم برخوردار گردید.

 

با سپاس

فتوگرافی پزشکی (عکاسی پزشکی) سپند 

سپند (سلامت پایی با نگاهی دقیق)